Colours Awarded | Term 2, 2021

ANDREWS, JAMES (11LA)LINECAS 2ND V BASKETBALL 2021
ANGUS, MILES (10WH)LINEDEAS BRONZE AWARD 2021
BALDEO, KESHAV (11HE)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
BARRETT, ADRIAN (12FO)LINECAS  SWIMMING  2021
BIERNOFF-GILES, TOBY (10LA)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
BLANCHFIELD, WILLIAM (12HO)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
BRISCOE, RORY (11DU)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
BRITTON, JOSEPH (9HE)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
BRITTON, JOSEPH (9HE)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
BROCKIE, JAMES (11FO)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
BROCKIE, JAMES (11FO)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
BUVAC, TOM (12WJ)LINENSW ALL SCHOOLS BASKETBALL 2021
CANTLON, PATRICK (12DU)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPION U20 2021
CHEN, MITCHELL (10AR)LINECIS  SWIMMING  15YRS 2021
CHRISTOPOULOS, JAMIE (12AR)LINECAS 2ND V BASKETBALL 2021
CLUFF, JOZEF (7AR)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPION U14 2021
CODJOE, LAUD (12TA)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPS U20 2021
DOIG, GRAYSON (8HE)LINESWIMMING NSW CHAMPION 13YRS 2021
DRYER, CALEB (12SC)LINESWIMMING AUSTRALIAN CHAMPION 16YRS 2021
DRYER, CALEB (12SC)HONOURSWIMMING  2021
FAHD, JACK (12LA)FULL MAJOR PRODUCTION 2021
FENG, EDWARD (12YO)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
FILBY, LIAM (12YO)LINECAS  SWIMMING  2021
GARACI, TY (10HO)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
GERMANOS, EUAN (12HE)LINECAS  SWIMMING  2021
GILLARD, LUCA (9ST)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPS U16 2021
GILLARD, LUCA (9ST)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
GRAY, HAMISH (10HO)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
GREAVES, JACK (11WE)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPS U20 2021
GULLER, DYLAN (0WH)LINECAS 1ST IV TENNIS 2021
HARTZENBERG, HARRY (6TA)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
HAYES, JAMES (10HE)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
HOANG, HAYDEN (9TA)LINESWIMMIMG  AUSTRALIAN CHAMPION 14YRS 2021
HOHNE, SAM (12KE)LINECIS  SWIMMING  18YRS 2021
HOLDEN, BRENDAN (8WJ)LINECAS  SWIMMING  2021
HOLDEN, BRENDAN (8WJ)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
JENKINS, TOM (11FO)FULL MAJOR PRODUCTION 2021
JEUNG, JOSHUA (7HE)LINESWIMMING NSW CHAMPION 13YRS 2021
KATSIRIS, NICHOLAS (10TA)LINEDEAS BRONZE AWARD 2021
KESBY, RYAN (10HI)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
KIDD, THEO (12WJ)LINECAS 1ST V BASKETBALL 2021
KIDD, HAMISH (12ST)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
KIM, IAN (7AR)LINECIS  SWIMMING  13YRS 2021
KING, MICHAEL (10TA)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPS U17 2021
KO, ALEXANDER (10WE)LINEDEAS BRONZE AWARD 2021
KORDA, HUDSON (10WJ)LINEDEAS BRONZE AWARD 2021
LEE, ANDY (12FO)LINECIS  SWIMMING  18YRS 2021
LEE, AIDEN (11WH)HALF DEAS SILVER AWARD 2021
LEE, AIDEN (11WH)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
LIN, KEVIN (0SC)LINECAS 1ST IV TENNIS 2021
MANULI, PHILLIP (12TA)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
MARTIN, WILLIAM (12WH)FULL DEAS GOLD AWARD 2021
MCGRODER, MASON (7WH)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPION U14 2021
MCLAUGHLIN, MATTHEW (8WJ)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPS U14 2021
MILNER, NIXON (12WE)FULL MAJOR PRODUCTION 2021
MOIR, WILLIAM (11HI)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPION U18 2021
MOURAD, HASSAN (11HE)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
NGUYEN, MAX (0YO)LINECAS 1ST IV TENNIS 2021
NGUYEN, ZACHARIAH (10TA)LINECAS  SWIMMING  2021
NGUYEN, ANDY (8MU)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
PARSONAGE, BILLY (10TA)LINEDEAS BRONZE AWARD 2021
PETER, ASHVIN (10HO)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPS U17 2021
RAMANAUSKAS, CODY (7KE)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPS U14 2021
RAPTIS, LUKE (9TA)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
RATHBONE, THOMAS (0KE)LINECAS WATER POLO 2021
RATNAVADIEL, LUCA (10DU)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPS U16 2021
RITCHLEY, DYLAN (9HO)LINEMAJOR PRODUCTION 2021
ROBERTSON, MATTHEW (12DU)LINECIS  SWIMMING  18YRS 2021
RULE, WILLIAM (11AR)LINECIS  SWIMMING  16YRS 2021
SARA, SEBASTIAN (11DU)LINECIS GOLF 2021
SEO, DANIEL (11DU)LINECAS  SWIMMING  2021
SIOULAS, CURTIS (11LA)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
SIVAPIRABU, JAIDAN (7HI)LINECIS  SWIMMING  13YRS 2021
STEVENS, BENJAMIN (10WE)LINETRACK AND FIELD AUSTRALIAN CHAMPS U17 2021
STEWART, HARPER (0ST)LINECAS WATER POLO 2021
STEWART, KOBE (7YO)LINETRACK AND FIELD NSW CHAMPION U14 2021
STUDDERT, TOM (9TA)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
SU, JONATHAN (9MU)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
TARBOX, LEO (12DU)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
TRAN, DANIEL (12TA)FULL DEAS GOLD AWARD 2021
TSAI, ERIC (12HO)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
TUXFORD, STERLING (7WH)LINESWIMMING NSW CHAMPION 12YRS 2021
VARONE, JAKE (0HE)LINECAS WATER POLO 2021
VIRGO, COOPER (12LA)LINECIS  SWIMMING  18YRS 2021
VO, LEOPOLD (8WH)LINESWIMMING NSW CHAMPION U14YRS 2021
WANG, JUSTIN (11WJ)LINECADETS DRILL SQUAD SERVICE 2021
WANG, JASON (10AR)LINECIS  SWIMMING  15YRS 2021
WARD, ALEX (10MU)HALF MAJOR PRODUCTION 2021
WESTON, ALAN (12TA)LINECIS  SWIMMING  18YRS 2021
WILLIAMS, DEONTE (12YO)LINENSW ALL SCHOOLS BASKETBALL 2021
WOOD, JAYDEN (11AR)LINECAS 1ST V BASKETBALL 2021
YOUNG, LUCAS (10WE)LINECIS  SWIMMING  16YRS 2021
YOUNG, LUCAS (0WE)LINECAS WATER POLO 2021
ZEEDERBERG, MATTHEW (9HO)LINEMAJOR PRODUCTION 2021

Related Articles

Head Master's Bulletin

From the Head Master

The inescapable impression emerging from the public health advice is that we are settling in for…

Head Master's Bulletin

From the Deputy Head Master – Summer Hill

God grant me the serenity to accept the things I cannot change; Courage to change the…

Prep News

From the Head of the Preparatory School

It has been a busy week of remote learning at the Prep School. I am sure…